Organizer Do Bagażnika Samochodu.

Chyba każdy to zna i doświadczył. Ładnie zapakowane zakupy w sklepie ale potem problem jak je przewieźć w bagażniku. Zastawianie jednych zakupów innymi, zawsze kończy się tak samo. Zabawa w różne paski mocujące, gumy itp. jest mało wygodna a do tego uciążliwa bo nie każdy samochód posiada zaczepy w bagażniku.

readysteady, ready steady, oootototo

Nasz organizer to skuteczne rozwiązanie na takie problemy. Przytwierdzone mocnymi rzepami do wykładziny Twojego bagażnika, unieruchamia wszelkie przedmioty. Nie przemieszczają się i można je bezpiecznie transportować. Dwa otwory to stabilne przewożenie butelek i innych przedmiotów o podobnym kształcie.

readysteady, ready steady, oootototo

  • Wygodny w użyciu i przemieszczaniu. Wystarczy podnieść i położyć w wybranym miejscu. Rzepy na spodzie organizera, mocno przytwierdzają go do podłogi bagażnika.
  • Idealny przy transporcie: butelek, doniczek, puszek z farbą, skrzynek, walizek, toreb z zakupami i wszelkich produktów luzem.
  • Koniec z przewróconymi zakupami i zniszczonymi towarami.
  • Pasuje do 90% dywaników samochodowych. Nie przyczepia się tylko do welurowych i gumowych wykładzin.

Nasz organizer to wyjątkowo praktyczna odpowiedź na „latające” po bagażniku zakupy, kosmetyki samochodowe, narzędzia i wszystko to, co tylko zechcesz przewieźć w bagażniku samochodu. Już nie musisz się martwić, jak przewieźć kwiatek w doniczce czy puszkę z farbą. Twój sprzęt fotograficzny, sportowy i gadżety do samochodu pozostają na swoim miejscu podczas jazdy. Od teraz koncentrujesz się na prowadzeniu samochodu, nie martwiąc się o mniejszy czy większy bagaż.

readysteady, ready steady, oootototo

readysteady, ready steady, oootototo

To takie proste! Spód organizera jest podklejony dwoma paskami rzepu o niezwykłej przyczepności. Wstawiasz zakupy ustawiając je maksymalnie do jednego boku bagażnika, a następnie podpierasz za pomocą organizera i gotowe. Dzięki 2-3 elementom w zestawie, można tworzyć konfiguracje, dostosowane do Twoich potrzeb. Otwory w dwóch rozmiarach pozwalają na umieszczenie w nich od niewielkich butelek, po te 1,5 litrowe. Nigdy więcej turlających się po bagażniku butelek z winem.

readysteady, ready steady, oootototo

Dzięki naszemu organizerowi, nie musisz się martwić o swój cenny bagaż w samochodzie. Wypróbuj, a nie będziesz mógł obyć się bez niego. Nasz organizer pokochało już wielu. Rozwiązanie organizera jest tak uniwersalne, że posłuży zarówno w aucie firmowym, prywatnym lub tym, którzy przewożą w bagażniku mnóstwo gadżetów do samochodu. Szczególnie ucieszą się z zestawu kobiety, które lubią porządek i nie raz zbierały rozsypane po całym bagażniku jabłka czy pomidory. Panie, szczególnie docenią to rozwiązanie, zwłaszcza przy codziennych zakupach.

 

Wersje kolorystyczne organizera.

readysteady, ready steady, oootototo

 

Wymiary i sposoby mocowania zakupów.

readysteady, ready steady, oootototo

readysteady, ready steady, oootototo

 

Więcej informacji o produkcie, cenach i zamówienia :
503 103 503 lub robert@oootototo.pl

Back to top